Basen

Wszyscy coraz częściej myślimy o tym, aby zapomnieć o problemach i uciec od otaczającego nas świata. Znajdźcie Państwo czas, który poświęcicie tylko sobie.

Basen

Oferujemy kąpiel w nowoczesnym basenie, który został stworzony, aby zapewnić odpoczynek, odświeżenie i relaks. 
Dzięki rewitalizacyjnemu działaniu wody poczują się Państwo młodziej oraz nabiorą sił i chęci do pokonywania trudów dnia codziennego.

Odpoczynek na leżakach przy basenie, w atmosferze niezmąconego spokoju, wpłynie twórczo na umysły i z pewnością pozwoli na znalezienie właściwych rozwiązań. W naszym hotelu można również skorzystać z jacuzzi, które ma działanie regenerujące i relaksacyjne.

sectionImage

Sauna

Sauna to wyjątkowe miejsce relaksu i rekreacji. Korzystanie z sauny ma właściwości oczyszczające organizm ze szkodliwych substancji, odprężające, poprawiające krążenie, wzmacniające odporność na choroby.

W Hotelu Alpejskim znajduje się sauna: sucha i parowa. Nasza sauna to istne oaza uspokojenia. Delikatne gorąco odgoni napięcie i pozostawi Państwa zrelaksowanymi, zdrowszymi i pełnymi energii.

sectionImage

Bicze Szkockie

W hotelowym SPA znajdą również Państwo zabieg wodoleczniczy polegający na przemiennym kierowaniu zimnego i ciepłego strumienia wody pod wysokim ciśnieniem na odpowiednie okolice ciała.

Bicze mają działanie antycellulitowe, masują obolałe mięśnie, dotleniają tkanki i pobudzają krążenie, działają regenerująco na skórę wpływają kojąco na układ nerwowy, pobudzają przemianę materii.

sectionImage
facebook