Rabaty i Promocje
zrob prezetn
czytaj więcej

Hotel

Czterogwiazdkowy Hotel Alpejski w Karpaczu, w tyrolskim klimacie zaprasza Państwa do odwiedzin.

Hotel został nagrodzony, po raz trzeci, tytułem i certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play 2008".
 
W roku 2011 Hotel Alpejski wziął udział w konkursie, został zweryfikowany przez Kapitułę i otrzymał tytuł i certyfikat „ Hotel Przyjazny Rodzinie”.
 
*****

Położenie Hotelu na działce 16000 m2 w spokojnej dzielnicy miasta gwarantuje pełny relaks i doskonały wypoczynek. Niezapomnianych chwil dostarczają wnętrze hotelu, które zostały zaprojektowane zgodnie z tradycją tyrolską.
Niepowtarzalny tyrolski klimat panuje również w restauracji, która rozpieszcza podniebienia dostarczając doskonałych przysmaków.
 
Sala kominkowa i Piano - Bar wraz ze swoją profesjonalną i sympatyczną obsługą doskonale nadają się do odpoczynku. Pokoje Hotelu Alpejskiego wspaniale komponują się z całością budynku, dając Państwu komfort i relaks po mile spędzonym dniu.

Zdrowie i Wellness w Naszym Hotelu ma szczególne znaczenie. Dla  Państwa dobrego samopoczucia polecamy  wyłącznie pokoje dla niepalących.

Sala Restauracyjna jak również Piano-Bar są od niedawna również pomieszczeniami dla niepalących. Wolno palić wyłącznie na zewnątrz w przystosowanej do tego celu palarni.
 
Doba hotelowa  w dniu przyjazdu rozpoczyna się od godziny 14:00
Doba hotelowa w dniu wyjazdu trwa do godziny 11:00.
 
 
 
FACEBOOK