Pielęgnacja ciała

Hanakasumi

Japoński seans piękności…
Ten orientalny seans piękności odżywia skórę i koi zmysły. Delikatny peeling łączy odżywcze właściwości kwiatów wiśni i ryżowego pudru. Podczas gdy dobroczynne składniki wnikają w naskórek, stopy poddawane są masażowi Plantar Digi.
Oparty na refleksologii masaż znakomicie stymuluje
i relaksuje całe ciało. W trakcie kończącego rytuał masażu całego ciała, skóra absorbuje orientalne Masło Shea. Zabieg polecany jest wszystkim, którzy pragną uciec od codziennych stresów, odzyskać życiową energię i zadbać o ciało.

Cena zabiegu: 280zł, czas: 80 min.

Aromatyczna Podróż

Spersonalizowany zabieg na ciało. Zabieg, podczas którego to Ty decydujesz o konsystencji i zapachu preparatów do pielęgnacji. Odżywczy peeling ciała zadba o skórę, nawilżający masaż zrelaksujei usunie napięcie. Dodatkowo aplikowana jest maska odżywcza dopełniająca całości.
 
Cena zabiegu: 300 zł (z maską); czas: 80 min.

Peeling słodko-słony

ZABIEG INTENSYWNIE ZŁUSZCZAJĄCY. Zabieg intensywnie złuszczający i wygładzający skórę. Drobnoziarnisty peeling dokładnie oczyszcza
oraz pielęgnuje skórę, zostawiając ją czystą i odżywioną. Dodatkowo aplikowany jest na ciało nawilżający balsam przez ruchy masażu relaksacyjnego.
 
Cena zabiegu: 140 zł; czas: 40 min.

PFR