przewiń stronę

Na Wysokościach

PRZYGODA NA WYSOKOŚCIACH

Szanowni Państwo,

Jeżeli chcielibyście przeżyć coś nowego, coś ekscytującego i coś szalonego, to mamy dla Was znakomitą propozycję:
PRZYGODĘ NA WYSOKOŚCIACH!
Pod okiem doświadczonych instruktorów, ratowników GOPR oraz członków klubów wysokogórskich i speleologicznych będziecie mogli poznać smak adrenaliny, przełamać bariery własnego lęku i przeżyć wspaniałą przygodę.

1. ZJAZD PIONOWY
Czy jesteście w stanie zaufać linie? Czy chcecie poczuć prawdziwą euforię podczas pokonania pierwszych metrów zjazdu? Ulatują wtedy z nas negatywne emocje, wszelkie zmartwienia i trudy życia codziennego! Zaczyna się PRZYGODA! Tak ładujemy swoje baterie...
W naszej ofercie mamy zjazdy o długości ponad 50 m!!!

2. KOLEJKA LINOWA
Każdy chce zjechać na ukośnej kolejce linowej, ale czy każdy się odważy? Przełamanie własnych słabości doskonale wzmaga w nas chęć do działania. Wzbudza się w nas motywacja, przestają istnieć
jakiekolwiek bariery. Nasze kolejki o długości nawet do 100 m, rozwieszamy w przepięknych sceneriach Rudaw Janowickich słynących w całej Polsce ze wspaniałych ekspozycji skalnych.

3. WSPINACZKA SKAŁKOWA
Poczuć dotyk skały, kontrolować swoje ciało, opanować niepotrzebny lęk, jasno myśleć w sytuacjach kryzysowych to korzyści, które niesie ze sobą wspinaczka skałkowa. A jak dodamy do tego świeże powietrze, klimat, miejsce i ludzi, to wynik musi być tylko jeden: REWELACYJNA ZABAWA I SATYSFAKCJA.
Zrealizuj swoje marzenia...

Powered by hs
facebook