przewiń stronę

Partnerzy

Dzięk wysokim ocenom Gości, Hotel Alpejski znalazł się  w grodnie obiektów rekomendowanych przez europejskiego lidera.

 

W dniach 14-25.08.2012 roku odbędzie się 14 European Voice&Music Festival w Karpaczu. Zapraszamy.

 
 
HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE »
W roku 2011 Hotel wziął udziała w konkursie i otrzymał tytuł i miano Hotelu jako miejsce przyjazne rodzinie i dzieciom.

 

BERGA - aktywnie w górach »
Firma BERGA jest jedną z najlepszych Firm na terenie Karpacza specjalizującą się w organizowaniu AKTYWNEGO WYPOCZYNKU i IMPREZ INTEGRACYJNYCH.
 
Biuro Projektów Barycz i Saramowicz »
Biuro Projektów Barycz i Saramowicz projektuje budynki architektury mieszkaniowej wielorodzinne, willowe i rezydencjonalne, budynki użyteczności publicznej, przemysłu i handlu, jak również wnętrza.
 
Cyrkland »
U podnóża Śnieżki, w malowniczo położonej miejscowości Miłków znajduje się jedna z najbardziej nietypowych atrakcji naszego regionu- Cyrkland.Miasteczko cyrkowe oferuje mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Wielbiciele zwierząt mogą spotk

 

EuroMediTravel »
EuroMediTravel- dentistry, plastic surgery, medical services in Poland. Let us organize your medical treatment in Poland. Lowest prices, top quality of service, accomodation, personal assistant.
 
 
Fotografia Ślubna - Marek Koprowski »
Firma Marka Koprowskiego oferuje Państwu profesjonalną fotografią ślubną na najwyższym poziomie artystycznym.

 

Polskie Kabarety - B&B Studio »
B&B Audio ma zaszczyt zaprezentować przegląd najlepszych kabaretów i solistów kabaretowych na polskiej scenie satyrycznej. W firmie B&B Audio już od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez kulturalno-rozrywkowych.

Program lojalnościowy Magazynu Voyage i BZWBK - z kartą Voyage podróżuj taniej. »
Magazyn Voyage wraz z bankiem WBK Zachodni wprowadził na rynek pierwszą w Polsce kartę kredytową, która oprócz możliwości płatniczych daje możliwość korzystania z szeregu zniżek. Hotelu Alpejski również przystąpił do tego programu.
 
Travelpass »
Hotel Alpejski akceptuje bony Spa&Travel.

 

Turystyka - wspólna sprawa »
Hotel Alpejski podnosi poziom swoich usług biorąc udział w największym projekcie "Turystyka - wspólna sprawa" adresowanym do branży turystycznej.
Powered by hs
facebook