Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 36 komfortowo wyposażonych pokoi (34 pok. 2-os.,1 studio dwupokojowe oraz apartament; jest możliwość dostawki).

Wszystkie pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini - bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów.
Większość pokoi posiada balkony z leżakami.

Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy. Komfortowo wyposażone pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami. W cenę wliczone jest śniadanie, opłata klimatyczna, podatek VAT, parking, Sauna, Basen, Jacuzzi i szkockie bicze.
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy z możliwością dostawki. Komfortowo wyposażone pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami. W cenę wliczone jest śniadanie, opłata klimatyczna, podatek VAT, parking, Sauna, Basen, Jacuzzi i szkockie bicze.
Pokój Studio

Pokój Studio

STUDIO – pomieszczenie z dwoma oddzielnymi pokojami. Komfortowo wyposażone pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami. W cenę wliczone jest śniadanie, opłata klimatyczna, podatek VAT, parking, Sauna, Basen, Jacuzzi i szkockie bicze.
Apartament

Apartament

Apartament z możliwością dostawek. Komfortowo wyposażone pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami. W cenę wliczone jest śniadanie, opłata klimatyczna, podatek VAT, parking, Sauna, Basen, Jacuzzi i szkockie bicze.
facebook